2022-05-25 10:46:41

Álláslehetőség az An-tor Kft-nél

Ügyfélkörünk bővülésének köszönhetően keressük új kollégáinkat junior és senior könyvelő és bérszámfejtő pozíciókra.
Hosszú távú munkalehetőség korrekt munkafeltételekkel.

Feladatok:

- Cégek könyvelési feladatainak teljeskörű ellátása (vevő, szállító, bank és pénztár rögzítés)
- Senior: Bevallások elkészítése, beszámoló összeállítása Junior: részvétel a bevallások elkészítésében, beszámoló összeállításában
- Havi bérszámfejtési teendők, ki- beléptetések
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

- Szakirányú egyetemi/főiskolai/OKJ-s végzettség (mérlegképes könyvelő vagy közgazdász diploma)
- Naprakész számviteli és adózási ismeretek
- Precizitás
- Önállóság
- Problémamegoldó képesség
- Az ügyfelek tájékoztatásához szükséges udvarias, közérthető kommunikáció
- Excel és Word felhasználói szintű ismerete
- Senior: 5+ év szakmai tapasztalat, junior pozícióra pályakezdőket is várunk

Az állások betöltéséhez előnyt jelent:

- Excel magabiztos használata
- Infotéka programcsomag ismerete
- Adótanácsadó végzettség

Junior könyvelő és bérszámfejtő pozícióra jelentkezés: Jelentkezés a profession.hu felületén: itt

Senior könyvelő és bérszámfejtő pozícióra jelentkezés: Jelentkezés a profession.hu felületén: itt